Güncel haberler
Ana Sayfa / Proxy Siteleri / Çalışan Proxy Siteleri

Çalışan Proxy Siteleri

Proxy kavramı son zamanlarda sıklıkla internet dünyası için telaffuz edilen kelimeler arasında yer almaya başladı. Proxy siteleri sayesinde internet erişiminde ara sunucu kullanılarak direkt olarak değil, dolaylı olarak bir sayfaya ulaşım sağlanmış olur. Yasaklı sitelere girmek için ve daha pek çok farklı işlem için çoğunlukla proxy tercih edilmektedir. Geçici olarak kimlik gizliliği sağladığından dolayı, erişimin kaynağı gözükmez. Günümüzde çalışan ve güvenlik açısından dünyanın önde gelen proxy siteleri sayesinde internet kullanıcıları istedikleri seviyede internet erişimine sahip olabilmektedirler. Çalışan proxy siteleri listesini sizler için paylaşıyoruz.

Çalışan Proxy Siteleri Neler?

VTunnel: Kesintisiz olarak çalışmayı sürdüren VTunnel, Türkiye’de en çok kullanılan proxy siteleri arasında yer alıyor. Kolay ve hızlı olmasıyla beraber internet kullanıcılarının proxy arayışına yanıt veriyor. 

KProxy: Kendine özgü tasarımıyla beraber KProxy, çalışan proxy sitelerinden biri olmakla beraber özel eklentileriyle de yasaksız internet erişimi sağlıyor. 

Fast USA Proxy: Çalışan siteler listesinde yer alan Fast USA Proxy, sekteye uğramayan internet deneyimi için kusursuz hizmet sunuyor. 

Skull Proxy: Güvenlik açısından üst düzey protokole sahip olan Skull Proxy, kolay kullanımıyla beraber bir proxy sitesinden beklenen her isteği karşılıyor.

Hidester: Hızlı ve güçlü sloganına sahip olan Hidester, sahip olduğu profesyonel tasarımla beraber, girilmek istenilen internet sitelerine ulaşmanın en kolay yolunu kullanıcılara sunuyor. US ve Europe sunucuları üzerinden URL’ye bağlanabilmeyi mümkün kılıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir