Güncel haberler
Ana Sayfa / Proxy Siteleri / Proxy Siteleri ile Gizlenebilmek Mümkün Mü

Proxy Siteleri ile Gizlenebilmek Mümkün Mü

Youtube’un Türkiye’de engellendiği ve bir süre kullanılamadığı dönemde Proxy kavramı Türk kullanıcıların ortak noktası oldu. Proxy kullanımıyla başlayan engellemelere karşı çözüm yöntemi üretme aşaması günümüze kadar ulaşmış durumda ve kullanıcılar halen ulaşamadıkları sitelerin pek çoğuna Proxy kullanarak erişim sağlayabiliyorlar. Kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayan siteler sayesinde ekstra hiçbir çaba sarf etmeden istenilen internet sitesine girebilmek mümkün hale geliyor.

Proxy siteleri sayesinde, her internet tarayıcısı üzerinden istenilen engelli siteye erişebilmek kolay hale geldiğinden dolayı kullanıcılar her platformdan rahatlıkla artık yasaklı sitelere giriş yapabilme olanağına sahip oluyorlar. Proxy siteleriyle yeni tanışacak olanlar veya Proxy siteleri kullanıp da gizlilik hakkında soru işareti olan birçok kullanıcı bulunuyor. Popüler Proxy siteleri, kullanıcılarının gizliliğine büyük önem verdiğinden dolayı özel çalışma prensibini benimsemektedirler.

Proxy Siteleri ile Gizlilik Seviyesi

Proxy siteleri, IP adresinizi gizliyor olmalarıyla beraber temel internet güvenliğini sağlarlar. Proxy sitelerinden herkes gibi standart olarak yararlanabilmenizin mümkün olmasının yanı sıra, sunulan üyeliklerle beraber VIP Proxy hizmeti alabilmeniz de mümkündür. Üst düzey gizliliği sağlayacak olan VIP hizmetiyle beraber internet üzerinde kimliğinizi saklayabilmeniz çok daha kolay hale gelmektedir. Proxy sitelerinin kullanımı, standart bir internet kullanıcısı için gizlilik açısından beklenilen düzeydedir. İş yerinde, evde veya herhangi farklı bir yerde proxy sitelerini kullanarak bulunduğunuz yerden bağımsız olarak bir IP ile interneti kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir